Menü
Your Cart

Sandalyeler

Sandalyeler
Sandalyeler, bahçe ve teras gibi açık alanlarda oturmak için kullanılan mobilyalardır. Genellikle hafif malzemelerden yapıldığı için taşınması ve saklanması kolaydır. Ahşap, metal, plastik ve rattan gibi farklı malzemelerden üretilebilirler. Bahçe sandalyeleri, bahçe partileri, piknikler ve barbekü gibi etkinliklerde sıkça kullanılır. Ayrıca bahçe sandalyeleri, bahçenize dekoratif bir görünüm kazandırabilir.
Marka: Kassa Garden
Rose Bahçe Sandalyesi        İskelet üzerine Serge Ferrari italyan çift pedli file gerdirilerek kullanıma hazır hale gelmektedir. ürünümüzün iskeleti 6000s alüminyum profildir.Alüminyum profiller polyester toz boya ile boyanmıştırÜrünler paketlenerek gönd..
Marka: Kassa Garden
Rose Çiftli Sandalye        İskelet üzerine Serge Ferrari italyan çift pedli file gerdirilerek kullanıma hazır hale gelmektedir. ürünümüzün iskeleti 6000s alüminyum profildir.Alüminyum profiller polyester toz boya ile boyanmıştırÜrünler paketlenerek gönderilmektedir&nbs..
Marka: Kassa Garden
Tulip Bahçe Sandalyesi        İskelet üzerine Serge Ferrari italyan çift pedli file gerdirilerek kullanıma hazır hale gelmektedir. ürünümüzün iskeleti 6000s alüminyum profildir.Alüminyum profiller polyester toz boya ile boyanmıştırÜrünler paketlenerek gön..
Marka: Kassa Garden
Tulip Çiftli Sandalye        İskelet üzerine Serge Ferrari italyan çift pedli file gerdirilerek kullanıma hazır hale gelmektedir. ürünümüzün iskeleti 6000s alüminyum profildir.Alüminyum profiller polyester toz boya ile boyanmıştırÜrünler paketlenerek gönd..
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)