Menü
Your Cart

Koleksiyonlar

Doğa Koleksiyonu

Güneşe dayanıklı, uzun ve düz örgü düzeniyle bahçenize şıklık katan doğa bahçe setleri sizlerle… Doğa serisi, bir üçlü koltuk ve iki tekli koltuk olmak üzere beş kişilik şık tasarımlardan oluşmaktadır. Statik boya sayesinde paslanmaya karşı korunaklı hale gelmektedir.

İncele

Milan Koleksiyonu

Alüminyum aralarına ahşap işlemeli desenler ile bahçenize ayrı bir hava katan milan bahçe mobilyası sizlerle... Baklava örgü desenleriyle dikkat çeken milan koltuklarımız bir adet üçlü ve iki adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Örgü de kullanılan ip güneşe dayanıklı 1. sınıf kaliteli ipler ile örülmüştür. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bir yapıya sahip olan modellerimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Mirage Koleksiyonu

Mirage sandalye bahçeleriniz için ekonomik bir sandalye takımıdır. Mirage serisi, iki tekli bir ikili sandalyeden oluşmaktadır. Çapraz örgüleri ile 1. sınıf kalitede olması, güneşten korunaklı olması hayli bir dikkat çekmektedir. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bir yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Moon Koleksiyonu

Bahçenizin ağırlığını ortaya koyan, kollarının üst tablasının ahşap olmasıyla doğallık katan örgüleriyle insanları cezbeden moon koltuk takımları sizlerle... Moon serisi, bir üçlü koltuk ve iki tekli koltuk olmak üzere tasarlanmıştır. Kullanılan iplerimizin 1.sınıf kalitede olması, güneşten korunaklı olması dikkat çekmektedir. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bit yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Olips Koleksiyonu

Alüminyum aralarına ahşap işlemeli desenler ile bahçenize ayrı bir hava katan olips bahçe mobilyası sizlerle... Baklava örgü desenleriyle dikkat çeken koltuklarımız bir adet üçlü ve iki adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Örgü de kullanılan ipler güneşe dayanıklı 1.sınıf kaliteli iplerdir. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bit yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Rose Koleksiyonu

Sadeliği ve şıklığı ile bahçenize güzellik katacak rose sandalye setleri sizlerle... Rose sandalyeler, iki tekli bir ikili sandalyeden oluşmaktadır. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bir yapıya sahip olan modellerimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Çift pedli fileler kullanılıp rahatlık ön plana çıkartılmıştır.

İncele

Sea Koleksiyonu

Bahçenizin ağırlığını ortaya koyan, kollarının üst tablasının ahşap olmasıyla doğallık katan tasarımı ile insanları cezbeden sea koltuk takımları sizlerle... Sea koltuk takımları, bir üçlü koltuk ve iki tekli koltuk olmak üzere tasarlanmıştır. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bir yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Still Koleksiyonu

Yumuşak köşeleriyle bahçenize zariflik katan ve düz örgü stili olarak yapılan still koltuk takımları sizlerle... Still koltuk takımları, bir üçlü koltuk ve iki tekli koltuk olmak üzere tasarlanmıştır. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bir yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Sun Koleksiyonu

Bahçenizin ağırlığını ortaya koyan, kollarının üst tablasının ahşap olmasıyla doğallık katan tasarımı ile insanları cezbeden sun koltuk takımları sizlerle... Sun koltuk takımları, bir üçlü koltuk ve iki tekli koltuk olmak üzere tasarlanmıştır. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bir yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Tan Koleksiyonu

Kendisine has örgü stili ile bahçenize farklılık katacak ve tasarımı ile bir o kadar zariflik katacak tan koltuk takımları sizlerle... Tan koltuk takımları, bir üçlü koltuk ve iki tekli koltuk olmak üzere tasarlanmıştır. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bir yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Tulip Koleksiyonu

Tasarım ile ön plana çıkan sadeliği ile göz dolduran tulip çay seti sizlerle... İskelet üzerine serge ferrari italyan çift pedli file ile yapılmıştır. Bir ikili sandalye ve iki tekli sandalye olmak üzere tasarlanmıştır. Statik boya sayesinde paslanmak ve çizilmez bir yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

XON Koleksiyonu

Örgüsünün tasarımıyla ön plana çıkan ve iskeletinin zarifliğiyle zarif bir duruş sergileyen XON çay setleri, bir ikili sandalye ve iki tekli sandalyeden oluşan bir tasarımlardır. Statik boya sayesinde paslanmaz ve iz yapmaz bir yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele

Yaprak Koleksiyonu

Örgüsünün tasarımıyla ön plana çıkan ve iskeletinin zarifliğiyle zarif bir duruş sergileyen yaprak çay setleri, bir ikili sandalye ve iki tekli sandalyeden oluşan bir tasarımlardır. Statik boya sayesinde paslanmaz ve iz yapmaz bir yapıya sahip olan modelimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İncele